Рульовий редуктор

Призначення рульового редуктора зводиться до полегшення процесу водіння за рахунок його вплив на рульове колесо. Ефективність повороту колеса вліво або вправо залежить від стану даного вузла. При його пошкодженні необхідно терміново звернутися в ремонт. Навіть незначний дефект рульового редуктора вже ставить під сумнів безпеку водія і пасажирів під час руху.

Здійснювати ремонт рульових редукторів необхідно після виявлення одного з таких дефектів в управлінні транспортним засобом:

  • текти;
  • наявність стороннього шуму;
  • люфт.

Виникають ці поломки в результаті їзди по бездоріжжю, зневаги до планових перевірок та оглядам основних вузлів, а також при виїзді на дорогу без прогріву мотора. У деяких випадках поломки виникають через погіршення функціональності пиляків. Їх погана робота прискорює знос рульового редуктора.

Послідовність ремонтних робіт

Щоб здійснити повноцінну реставрацію рульовихредукторів,в першу чергу здійснюється діагностика. Вона дозволяє оцінити стан вузла, визначити причину поломки і вибрати оптимальний метод ремонту або вдатися до повноцінну заміну.

Сам ремонт являє собою комплекс заходів, який спрямований на повне видалення всіх дефектів. З цією метою відбувається повне розбирання вузла. Всі його складові підлягають ретельного очищення від бруду. Заміні підлягають сальники і підшипники. Всі елементи рульового редуктора перевіряються на відповідність технічним вимогам.

В ремонт входить видалення слідів корозії на металевій поверхні. Діагностується стан зубчатого з’єднання. При наявності поломок ремонту підлягає корпус і розподільний механізм. Якщо пошкоджений вал, для його відновлення проводяться різні операції:

  • рихтування;
  • шліфування;
  • полірування.

Завершальним процесом виступає перевірка роботи виправленого рульового редуктора на спеціальному стенді. Його перевіряють на герметичність за допомогою створення максимального тиску.

Від чого залежить вартість ремонту

Вартість ремонту в першу чергу визначається станом вузла і складністю майбутніх робіт. В ціну входить вартість всіх деталей, які будуть використані для заміни пошкоджених елементів. Остаточна ціна залежить від марки і моделі автомобіля.

Переваги співпраці з компанією SPRO

У нас працюють навчені й досвідчені фахівці, які вже багато років працюють в області ремонту автомобілів. Професійні навички дозволяють усувати проблеми з рульовим редуктором протягом декількох годин. При роботі дотримуються всі стандарти якості і надається гарантійний талон на обслуговування і використовувані деталі.

Ми завжди оперативно реагуємо на кожну заявку клієнтів і попередньо оголошуємо вартість і час проведення ремонтних робіт. Завдяки присутності на складі необхідних деталей, відновлення автомобільних вузлів проводиться в мінімальні терміни. Ми пропонуємо оплатити ремонт зручним способом після процедури його завершення.

Бажаєте мати справний автомобіль і бути впевненим в його безпеці, звертайтеся до нас за найменших ознак проблем з рульовим редуктором. Ми швидко виправимо поломці. Висока якість – гарантуємо.

ГОДИНИ РОБОТИ

Будні: 9:00 – 18:00

Субота: 9:00 – 15:00

Неділя: Вихідний