механічна рульова рейка

Механічна рульова рейка спрощує і полегшує рух коліс. Справний стан цього елемента сприяє безпечному та бездоганному руху автомобіля. Як тільки ця деталь приходить в непридатність, відразу підвищується ризик втратити управління і потрапити в аварію. Тому ремонт механічних кермові рейок повинен проводитися при виявленні перших симптомів їх нестабільної роботи.

Автомобілісти часто стикаються з одним і тим же дефектом даного елемента. Спочатку в непридатність приходить пильовик, який при зробить неможливим використання починає пропускати вологу. В результаті цього на рейку потрапляє вода і бруд, яка призводить до появи корозії.

Серед інших поломок слід зазначити:

 • порушення герметичності вала;
 • знос поверхонь;

Звертатися за послугою ремонту слід в тих випадках, коли:

 • починає стукати опорна втулка на рульовій рейці;
 • виникають складності в управлінні;
 • виникає відчуття люфту.

До поломки рейки призводить недбала експлуатація транспортного засобу, механічні дефекти і забрудненість доріг.

Як відбувається ремонт механічної рульової рейки

Якісний ремонт неможливий без точної діагностики. На спеціальному стенді проводиться огляд вироби і визначається його стану. Далі проводиться:

 • розбирання і дефектації деталей;
 • ремонт штока;
 • заміна втулок, опорних кілець, підшипників і ущільнювачів;
 • перевірка і відновлення черв’ячного механізму;
 • ремонт корпусу;
 • збірка;
 • контрольна діагностика.

Під час реставрації механічних рульових рейок здійснюється зняття бруду та іржі з усіх деталей. Окремі елементи підлягають заміни, якщо неможливо відновити їх працездатність. В особливо важких випадках, коли відчувається важкий люфт і деталі механізму сильно зруйновані, проводиться повна заміна рейки на нову оригінальну деталь.

При заміні вартість ремонту рівноцінна вартості нової рейки. До ціни ще додаються послуги по заміні. В інших випадках все залежить від складності роботи, моделі і марки автомобіля, а також інших факторів. Проста заміна ремкомплекта коштує недорого. Ремонт дорожчає, якщо потрібно проводити заміну будь-яких деталей.

Переваги співпраці з компанією SPRO

Наявність сучасного діагностичного обладнання дозволяє нам швидко і якісно проводити ремонт механічних рейок будь-якої складності. Наші майстри регулярно стикаються з подібними дефектами в рульовому управлінні автомобіля і добре знають, як потрібно діяти в тій чи іншій ситуації. Термінове відновлення вузла проходить протягом одного дня.

Ми пропонуємо зручні способи для оплати і відразу озвучуємо остаточну вартість після проведення діагностичних робіт. Наша майстерня приймається за роботи будь-якої складності і встановлює при заміні якісні оригінальні запчастини.

Якщо ви бажаєте швидко вирішити проблему з вашим автомобілем, яка пов’язана з нестабільною роботою механічної рульової рейки, звертайтеся до нас за професійною допомогою. Наші менеджери швидко приймуть вашу заявку, а майстри відразу візьмуться за ремонт пошкодженої деталі.

ГОДИНИ РОБОТИ

Будні: 9:00 – 18:00

Субота: 9:00 – 15:00

Неділя: Вихідний